zavřít

Emotrix (feat Gipsy)

Text písně Emotrix (feat Gipsy)

hej Toyové mlíční Rapeři. Myslíte že máte dost dobrej operační systém na to aby ustál tenhle track? Myslíe že je váš antivirák dost novej aby odhalil že tenhle track je infikace viru [ajhejcu] že váš fairelbol je tak dobrej aby sme já a Marpo přez něj neprošli? hm až budem odhalovat tu vaší zasranou Anonymytu?hehé já a Marpo my přejdem přes všechno kámo HTML,PHP,IP,CFS,JAR,SQL,SERVIS PACK jedna i dvě vole a pak VSO3,VINUX,HIP HOP,TROY cokoliv jasný? COKOLIV!

á cikán Marpo @ paranormal spaver kňučící mc´s mám pro vás novou zprávu mc je skrz GPRS stáhněte si pár kb na
šich dat dnes a budete mít na dosmrti eror a skrze hip hop worm odhalíse zda je tvůj Rap horor. Skrze virus ahejčů já a Marpo mrdáme tvůj svět tracku gayshu. Půjdem přímo k jádru co si jadru kernal fatální účinky viru za 6 neděl. Jak poznáš virus? za 3 dny osype se ti prdel za tejden nic opustí hrdel,za dva tejdny budeš poslouchat SCOOTERA a budeš věřit že posloucháš new metal.třetí tejden budeš nosit místo kulicha šprcku vyhoníš so brko a budeš mít hnědou mrcku. Protože tvoje rýmy z prdele už nemaj jak ven tak to zkoušíš všeljak chcanky,blitky,hlen. čtvrtej tejden budou restarty častější,soubory z tvýho compu skritější a matnější.To protože už nebudeš mít ani páru co že je to ten soubor ve windleru CMNATK to je cigán na Marpově albu tvůj konec wá..
 jsem na hekování expert,přijímám packety,zjišťuju IP adresy, tvořim nebezpečný viry.Znam poskitovatele tvýho připojení, dokonce vim kdo jsi a kde bydlíš! Pozoruju tě když chodíš do školy mam hacknutý všechny tvoje účty a čtu si tvoje e-maily. Znám čísla všech kreditních karet cos použil na zaplacení gay porna stránek. Naboural jsem se do vlásního počítače a změnil tvojí identitu. Způsobil že máš milion dluhů, zničeho nic zápysy v trejstnim rejstříku a tvůj fotr je hledanej pro vraždu. Zakouřuju ti všechny tvoje programy kabelový televize. Bojíš se mluvit protože mam štěnice pocelym tvim domě,máš trojskýho koně v systému. Ty máš strach Indy? máš ho ze mě! Hacknul sem www stránku tvojí střednní školy, zajistil že propadáš ze dvou předmětů a zase zmizel beze stopy. Jsem anonymní. Probíjím se přes všechny ty proxi savery. Nemůžeš mě nikdy chitit bozvy si mafii a boye ale ještě než se připojí budou mít co dělat s MARPEM dokážu projít i přes ten nejlepší fureboul. Znám HTML prgramy C++ připojuju se přes jižní pól. za hesla dolynuju,windousuju nixsnu mám hacklo verzi ICQ v reálnym životě neexistuju.
www.hypovirus.com falešní rapeři poznají co je sindrom.skrze ckworm,volty,ampéry,om sejmu každýho komu vadí že jsem mc´rom. Hej Marpo díky za inspiraci rád se objevim s tebou na další kompilaci. budeme hákovat,kopat,sekat,frázovat a každý náš rým bude jako kilovat čistý energie proudící v síti celýho světa a kdo náš virus neustojí to je sketa. Vzdávám respekt všem mc´s co sou v realu pro takový sem virus nikdy nestvořil. My tady s Marpem píšem zdrojovej kód v jazyce fuck you ++ užíváme the staresl mód. Provšechny to je red hot chilly sračkový rapíci je čas abyste skončili.
zmrde seš ve stresu. pakuješ celej svůj komp? Mažeš celej hard-disc? Utíkáš na druhej konec světa a myslíš že se schovš?buzerante

					

Diskografie Otakar Petřina (MARPO) – Otakar Petřina (MARPO)